Sestava Kloboučky: Maryšler Libor (C), Buriánek Josef - Handlíř Michal, Lukáš Němec, Jeřábek Michal, Selinger Tomáš - Štrublík Ladislav, Vintr Marek, Koval Stanislav

Realizační tým: Konečný Václav, Macháň Petr, Tesařová Hana, Roman Jůzek (kamera)

Sestava Orli: Němec - Horáček, Stehlík (C), Gromský, Beneš - Doležel, D. Keprt, Kratochvíl, Jarůšek, Zouhar, R. Keprt

Vedoucí mužstva: Pavel Paděra

Zdravotník: Aleš Pernica

Branky: Vintr M. - 3x Jarůšek, 2x Kratochvíl, R. Keprt, Stehlík, Gromský

ŽK: Štrublík - Stehlík; ČK: Jeřábek (po 2. ŽK), Maryšler

Do Křenovic jsme zajížděli v plné sestavě, taktiku jsme přizpůsobili počtu hráčů, složili jsme tři dvoučlenné útoky a dvě obranné dvojice. Ve 4. minutě se v dobré pozici objevil Jarůšek, jehož bodlo bylo nepřesné. O minutu později sehráli domácí z rohového kopu signál a jen výborný reflexivní zákrok Němce nás zachránil od jisté branky. V 7 minutě našel krásným pasem za obranu Zouhar Jarůška, který si vysoký míč zpracoval "na prsa" a z otočky prostřelil Maryšlera - 0:1. V 8. minutě nastřelil Kratochvíl 2x domácí tyč! I domácí hrozili, měli několik dobrých střel, ale většinou nepřesných. A tak jsme úřadovali opět my. Ukázkový brejk předvedl Dan Keprt s Gromským, druhý jmenovaný zakončoval skluzem na zadní tyči - 0:2. Ve 12. minutě si se spoluhráčem narazil Selinger, ale i on mířil mimo. V téže minutě uviděl po faulu na Dana Keprta žlutou kartu Jeřábek. V 15. minutě využil triumvirát ve složení Stehlík - Doležel - Radek Keprt otevřené domácí obrany. Na konci akce stál Radek Keprt, který se levačkou opřel do míče a navýšil stav utkání na 0:3. Třetí branka dala domácím impuls k oddechovému času a následné power-play. Tu domácí umí a několikrát výrazně zahrozili, bohužel pro ně stál v brance pozorný Němec.

Kloboučky pokračovali s hrou bez brankáře i ve druhé půli. Ve 22. minutě vybojoval míč Jarůšek, naneštěstí přes celé hřiště těsně minul odkrytou svatyni. O minutu později fauloval Kratochvíla Selinger, sám postižený si postavil míč a prostřelil domácí zeď - 0:4. V tuto chvíli přestali domácí s power-play. Poté vyšel domácím brejk na tři doteky, na jehož konci stál na zadní tyči Vintr - 1:4. Ve 25. minutě vidí žlutou kartu hostující kapitán Stehlík. Za pár okamžiků jsme znovu vedli o čtyři branky. Zouhar vysunul Jarůška na levém okraji palubovky, který umístěnou střelou na zadní tyč vstřelil svoji druhou branku v utkání - 1:5. Poté uviděl žlutou kartu domácí Škrublík. Ve 32. minutě fauloval brankář Maryšler a od rozhodčích uviděl červenou kartu. Netrvalo to dlouho a následoval jej Jeřábek, který dostal druhou žlutou kartu. Domácí v tu chvíli hráli pouze se dvěma hráči v poli. Početní výhodu jsme využili, střelcem branky byl Kratochvíl, asistenci si připsal Doležel - 1:6. Domácí byli v tuto zřejmě smíření s výsledkem, na 1:7 zvyšoval povedenou střelou Stehlík. Následující 3 minuty nás domácí nepustili z vlastní poloviny, ale k brance jejich tlak nevedl. Tečku za povedeným utkáním udělal Jarůšek, který završil HATTRICK - 1:8.