Kavka s Klusákem režírovali vítězství Havl.Brodu

Havlíčkův Brod - Orli 8:4 (1:1)

Sestava Orli: Němec - Paděra, Daněk, Kunc, Stehlík - R. Keprt, Kratochvíl, Jarůšek

Branky: 4x Kavka, 3x Klusák, Fiala - 2x Jarůšek, Stehlík, Kratochvíl

ŽK: Kavka, Bohm, Žáček - Kunc

Měli jsme problémy se sestavou, na Vysočinu jsme jeli pouze se sedmi hráči. Útěchou nám mohl být i fakt, že domácí šli do utkání pouze s pěti hráči. I přesto budili respekt, ostrostřelci Kavka s Klusákem měli na kontě více než polovinu branek svého týmu. Do vedení jsme šli ale my, Jarůšek se pěkně uvolnil přes bránícího hráče a pohotovou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci. Havl.Brod stačil do konce poločasu vyrovnat, a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Dlouho jsme se se soupeřem přetahovali o vedení, až do stavu 4:4 jsme drželi krok. Poté utrpěl lehké zranění prstu náš brankář Filip Němec, pro kterého to byl až do konce utkání značný handicap. Poté se rozjel gólostroj Kavka. Výborným náběhem za bránícího hráče a následnou nekompromistní střelou dával na průběžných 5:4. Následně nám byl odpískán přísný šestý faul, což vyústilo v "desítku". Tu si nevzal na starost nikdo jiný než Kavka, a s přehledem proměnil - 6:4. Místo našeho výkonu jsme se začali více soustředit na ten rozhodcovský, což mělo nepříznivé účinky na skóre utkání. Pět minut před koncem nám byla odpískána penalta, Kavka byl opět neomylný - 7:4. Nakonec jsme inkasovali ještě poosmé. Dobře vyvíjející se a vyrovnané utkání skončilo jednoznačným výsledek ve prospěch celku z Vysočiny.